Zapraszamy!

Zapraszamy dzieciaki i młodzież na nasze turnieje. Gwarantujemy super atmosferę - kto był, ten wie!

Sprawdźcie się!

Home

Witajcie!

WTA Kids Cup POWRACA!!!
Tęskniliście?
Z przyczyn od nas niezależnych jesteśmy w stanie zorganizować tylko jeden turniej w ramach VIII edycji naszych turniejów. Dzięki naszemu nowemu sponsorowi odbędzie się on w dniach 19-20 czerwca pod nazwą WTA C&M KIDS CUP!
Prosimy o przesłanie SMSa zgłoszeniowego pod nr 602769796 do piątku 18.06 do godz.18! SMS musi zawierać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia i kategorię.
Wpisowe 60 zł kat czerwona, pozostałe kat 70 zł (rabat 10 zł w przypadku gry w 2 kategoriach) płatne gotówką w dniu turnieju.
Losowanie po weryfikacji!
Gramy tradycyjnie na kortach OMEGA w Smolcu (czyli tam gdzie ostatni Masters)!
Zgodnie z naszą tradycją roczniki, które w ubiegłym roku 'łapały" się na daną kategorię, mają prawo gry w tej kategorii także w tym roku (liczymy tak, jakby wszyscy zaczęli "cykl" w ubiegłym roku kalendarzowym), i tak:
W niedzielę 20 czerwca kategorie zielona dziewcząt (roczniki 2010 i młodsze) i żółta dziewcząt (roczniki 2007 i młodsze). Weryfikacja kategorii zielonej dziewcząt do 8:30, początek gier o 9:00.
Weryfikacja kategorii żółtej dziewcząt do 13:00, początek gier o 13:30.
W niedzielę, w przypadku dobrej pogody, także na kortach Omega Sport, ale na kortach zewnętrznych, kategorie zielona chłopców (roczniki 2010 i młodsze) i żółta chłopców (roczniki 2007 i młodsze).
Weryfikacja kategorii zielonej chłopców do 8:30, początek gier o 9:00.
Weryfikacja kategorii żółtej chłopców do 13:00, początek gier o 13:30.
Najmłodsi grają w sobotę 19 czerwca.
Weryfikacja kategorii pomarańczowej chłopców (roczniki 2011 i młodsze) do 9:30, początek gier o 10:00.
Weryfikacja kategorii pomarańczowej dziewczynek (rocznik 2011 i młodsze) do 13:00, początek gier ok 13:30.
Weryfikacja kategorii czerwonej (rocznik 2012 i młodsze) do 14:30, początek gier o 15:00!
Godziny rozpoczęcia "późniejszych" kategorii w danym dniu mogą ulec delikatnemu przesunięciu w przypadku większej liczby uczestników.
Liczba miejsc jest ograniczona!
W razie pytań prosimy o kontakt 602769796, 693533523 lub 883882096.
Serdecznie zapraszamy!!!
Ekipa WTA

Klasyfikacja McDonald's KIDS CUP 2019/2020 kategoria zielona

Dziewczynki:

1. Kalina Lewandowska – 260 p.

2. Natasza Lewicka – 230 p.

3. Zuzanna Bąkała – 200 p.

4. Natalia Zabłocka – 140 p.

5. Sara Sebastyańska – 120 p.

6. Martyna Petyniak – 110 p.

1 turniej:

7. Julia Dębicka - 80 p.

8. Kaja Góra - 50 p.

--------------------------------------

Weronika Pietruszewska – 50 p.

10. Marta Fast - 40 p. 

Emilia Hawrylak – 40 p.

Chłopcy: 

1. Mikołaj Dumicz – 290 p.

2. Szymon Ciemny – 260 p.

3. Jakub Ferenz – 240 p.

4. Witold Skrobania – 100 p.

5. Filip Nowak – 100 p.

6. Aleksander Sudoł – 80 p.

7. Teodor Dzwolak – 70 p.

8. Robert Rymanowski – 70 p.

--------------------------------------

9. Juliusz Mazurek – 60 p.

10. Szymon Dróżdż – 40 p.

11. Oskar Cygan – 40 p.

12. Aleksander Stal – 30 p.

Karol Kuźminiński – 30 p.

Adam Królikiewicz – 30 p.

1 turniej:

15. Szymon Adamczyk – 100 p.

16. Antoni Pelc – 50 p.

Beniamin Babczyński – 50 p.

18. Antoni Zasławski – 30 p.

19. Filip Słaba – 10 p.

Aleksander Ciechan – 10 p.

Antoni Banel – 10 p.

Krzysztof Foryś – 10 p.

Andrei Tatrnikov – 10 p.

Piotr Detko – 10 p.

Klasyfikacja McDonald's KIDS CUP 2019/2020 kategoria żółta

Dziewczęta: 

1. Karolina Nadała – 300 p.

2. Zuzanna Bąkała – 180 p.

3. Michalina Iwachów – 180 p.

4. Zuzanna Figlak – 160 p.

5. Wanessa Hausa – 150 p.

6. Kinga Borowska – 130 p.

7. Zofia Walczak – 110 p.

8. Julia Rogowska – 70 p.

-----------------------------------

9. Anna Węgiel – 50 p.

10. Natasza Pewniak – 40 p.

11. Jagoda Bielecka – 20 p.

1 turniej:

12. Laura Urbańczyk – 80 p.

13. Kalina Lewandowska – 60 p.

14. Natasza Lewicka – 50 p.

15. Monika Jakubczyk – 20 p.

16. Hanna Pietraga – 10 p.

Martyna Petyniak – 10 p.

Julia Kałamajka – 10 p.

Adrianna Micygiewicz – 10 p.

Chłopcy:

1. Paweł Piskozub – 220 p.

2. Filip Hrycyszyn – 210 p.

3. Szymon Małozięć – 200 p.

4. Piotr Jóźków – 180 p.

5. Szymon Gembara – 140 p.

6. Antoni Dujicz – 130 p.

7. Jakub Kobylnik – 110 p.

8. Jakub Pałac – 100 p.

----------------------------------

9. Igor Bulatovic – 80 p.

10. Szymon Ciemny – 80 p.

11. Mikołaj Szlachcic – 80 p.

12. Jakub Ferenz – 70 p.

13. Tomasz Bułat – 60 p.

14. Łukasz Maciaszek – 60 p.

15. Krzysztof Porębski – 50 p.

16. Mateusz Marciniuk – 40 p.

17. Wiktor Wolski – 30 p.

18. Santiago Rueda – 20 p.

Jakub Springer – 20 p.

1 turniej:

20. Bartosz Chwałek – 10 p.

Natan Walaszczyk – 10 p.

Tymon Laskowski – 10 p.

Beniamin Babczyński – 10 p.

Jakub Ludwin – 10 p.

Antoni Pelc – 10 p.

Teodor Dzwolak – 10 p.

Aleksander Remian – 10 p.

Mateusz Więcławek – 10 p.

Klasyfikacja McDonald's KIDS CUP 2019/2020 kategoria czerwona

1. Antoni Zasławski – 200 p.

2. Andrei Tatarnikov – 180 p.

3. Julia Dębicka – 170 p.

4. Antoni Zdrojewski – 160 p.

5. Kajetan Jasak – 150 p.

6. Natalia Jasak – 140 p.

7. Zofia Wiatr – 120 p.

8. Franciszek Podgórski – 120 p.

9. Michał Święcicki – 60 p.

Krystyna Magiera – 60 p.

Wiktor Jakubowski – 60 p.

12. Natalia Cytrycka – 60 p.

-------------------------------------

13. Zofia Olszewska – 30 p.

Ewa Persak – 30 p.

15. Arkadiusz Święcicki – 20 p.

Maja Walczyk – 20 p.

Sebastian Sobiś – 20 p.

Wiktor Ciechan – 20 p.

Lena Walczyk – 20 p.

1 turniej:

20. Filip Kostrakiewicz – 60 p.

21. Jakub Benko – 40 p.

22. Jakub Pilarczyk – 20 p.

Stanisław Duda – 20 p.

24. Tomasz Wolf – 10 p.

Liwia Zarzeczna – 10 p.

Milena Piechowicz – 10 p.

Maria Kwiatkowska – 10 p.

Zuzanna Don – 10 p.

Klasyfikacja McDonald's KIDS CUP 2019/2020 kategoria pomarańczowa

Dziewczynki: 

1. Anita Cytrycka – 360 p.

2. Nadia Przystańska – 240 p.

3. Kaja Góra – 170 p.

4. Lena Pisarczyk – 140 p.

5. Julia Dębicka – 140 p.

6. Natalia Jasak – 100 p.

7. Martyna Duda – 100 p.

8. Hanna Szermach – 80 p.

-------------------------------------

9. Anna Szczepańska – 50 p.

10. Marta Fast – 20 p.

1 turniej:

11. Sara Sebastyańska – 40 p.

12. Julia Paprocka – 20 p.

13. Zuzanna Karp – 10 p.

Anna Omilanowska – 10 p.

Milena Petković – 10 p.

Chłopcy: 

1. Mikołaj Arent – 300 p.

2. Antoni Pelc – 300 p. 

3. Antoni Zasławski – 170 p.

4. Sebastian Jabłoński  – 130 p.

5. Jeremi Turlejski – 130 p.

6. Andrei Tatarnikov – 100 p.

7. Kajetan Jasak – 50 p

8. Kornel Jakubowski – 40 p.

-----------------------------------------

9. Bruno Banyś – 20 p.

1 turniej:

10. Tymon Piątek - 80 p.

11. Stanisław Adamczak – 60 p.

12. Dominik Szymkowiak – 50 p.

Filip Kroczak – 50 p.

14. Filip Kostrakiewicz – 40 p.

15. Grzegorz Barański – 30 p.

Igor Chwałek – 30 p.

Piotr Papciak – 30 p.

18. Maciej Szermach – 10 p.

Jakub Zieliński – 10 p.

Bartosz Wróbel – 10 p.

Igor Bienias – 10 p.

Piotr Szwed – 10 p.

Michał Święcicki – 10 p.

Wiktor Jakubowski – 10 p.

Antoni Zdrojewski – 10 p.

Maks Luchowski – 10 p.

Copyright (c) WTA Wrocławskie Turnieje Amatorskie 2013-2014. All rights reserved.
Designed by olwebdesign.com